FAQ – DOPASOWANIE MODELU

DOPASOWANIE MODELU

Większość naszych modeli ma uniwersalny rozmiar, rozciągliwy na żyłce lub regulowany na sznurku, jednak zalecamy kontakt z nami przed dokonaniem zakupu w celu dopasowania ich szerokości. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek dodatkowej pomocy, chętnie pomożemy dobrać odpowiedni model – skontaktuj się z nami pisząc e-mail.

METODY PŁATNOŚCI

Dokonując zakupów w sklepie internetowym helmade.pl możesz skorzystać z przelewu tradycyjnego, czy transakcji z użyciem kodu BLIK. Instrukcja z danymi do przelewu – nazwa, numer konta, sugerowany tytuł przelewu (numer zamówienia oraz imię i nazwisko) – zostanie wysłana po wybraniu modelu i złożeniu zamówienia. Należy pamiętać, że księgowanie tego typu przelewów najczęściej przypada na kolejny dzień roboczy i to od niego należy liczyć czas realizacji zamówienia. Na przelew czekamy do 3 dni roboczych, po tym czasie zamówienie jest anulowane.

CZAS REALIZACJI

Większość zamówień realizujemy niezwłocznie. Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Działamy w duchu „slow fashion”, a termin realizacji zamówień uzależniony jest nie tylko od zapasów naszych magazynów. Każdą biżuterię tworzymy ręcznie, dlatego przed zakupem prosimy o mailowy kontakt w celu dopasowania rozmiaru wybranego modelu i potwierdzenia daty jego wysyłki

KOSZT DOSTAWY

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były przyjazne. Dostawy reaizujemy kurierem INPOST w cenie 15 pln.

POLITYKA ZWROTÓW

Zgodnie z dyrektywą unijną klient ma 14 dni na zwrot towaru od dnia odebrania paczki. Aby poprawnie dokonać zwrotu skontaktuj się z nami. Po otrzymaniu towaru, w terminie 14 dni zwracamy pieniądze na konto, z którego została dokonana płatność. Jeśli zamówiony towar został uszkodzony podczas transportu lub paczka bezzwłocznie zgłoś zaistniałą sytuację do centrum obsługi klienta wybranego przewoźnika. Poinformuj nas także mailowo o zaistniałej sytuacji.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.