Z czego powstaje biżuteria Helmade?

JADEIT – zwiększa pewność siebie, łagodzi konflikty, daje życie bez gniewu i agresji. Jest symbolem władzy, uznania i fortuny, pomaga w podejmowaniu trafnych i szybkich decyzji, motywuje do realizowania marzeń. Pobudza kreatywność i pozwala realizować marzenia. Amulet szczęścia i przyjaźni rozpraszający negatywne energię. Polecany dla podróżników – zwłaszcza tych samotnych – oraz osobom cierpiącym na depresję, ponieważ odgania złe myśli. Wspomaga miłość. Jadeit należy nosić bezpośrednio przy ciele, np. w postaci bransoletek.

SKAMIENIAŁE DREWNO – ma moc wspierania życiowego rozwoju, odstraszając zło i negatywizm. Odbija wszystkie niskie energie, z jego pomocą zaczynamy myśleć trzeźwo i logicznie, wzacnia wewnętrzne poczucie obecności i stabilności.

TYGRYSIE OKO – przynosi szczęście i sukces zawodowy, zwiększa siłę przebicia, zapewnia niezależność finansową, wpływa na utrzymanie statusu ekonomicznego, pomaga w rozsądnym gospodarowaniu swoimi finansami. Poprawia nastrój, leczy stany depresyjne, pozwala pozbyć się stanu zmęczenia organizmu, pomaga w jasnym wyrażaniu myśli. To wyjątkowy amulet, zapewniający bogactwo, sukces, dobrobyt i szczęście.

DREWNO – daje spokój, wycisza, uspokaja, pachnie, dobrze wpływa na psychikę.

BIAŁA LAWA – kamień ten skupia energię negatywną i zamienia na pozytywną, ma uzdrawiający wpływ na ciało, ducha oraz umysł. Minerał lawowy słynie z właściwości uspokajających, pomaga uwolnić niepotrzebne emocje i niezdrowe nawyki, emanuje ochronnym polem energetycznym i przywraca naturalny balans energetyczny. Kamienie wulkaniczne poprawią kondycję fizyczną swojego właściciela.

MUSZELKI KAURI – ożywiający symbol, amulet ochronny przed wszelkim złem, a przyciągający szczęście i zdrowie.